diety i odchudzanie
diety i odchudzanie
Pytania / faqKontakt i zapisy
firma i pracownicyoferta poradniefekty odchudzniaUsługi dla firmmy w mediach

Co nas wyróżnia?
Więcej o firmie
ZESPÓŁ SPECJALISTÓW
Praca i współpracaDorota Osóbka
KONTAKT I ZAPISY:

693 528 990Co nas wyróżnia?


Poradnia Żywieniowa FOOD LINE powstała w 2001 roku w Warszawie. Jesteśmy jedną z pierwszych prywatnych poradni żywieniowych w Polsce. Propagujemy zdrowy styl życia i zasady prawidłowego żywienia w sposób nowoczesny, profesjonalny i kompleksowy, a każdy Klient jest u nas traktowany indywidualnie.

Na tle innych poradni i dietetyków wyróżnia nas:
 
1. Indywidualne podejście do każdego Klienta

 • Rozumiemy potrzeby naszych Klientów i potrafimy je zaspokoić.
  Wiemy, że każdy człowiek jest inny - ma inne potrzeby, upodobania, możliwości i cele. Dlatego w FOOD LINE nie stosujemy schematów, lecz diety "szyjemy na miarę". Tym różnimy się od innych poradni i centrów dietetycznych i dlatego jesteśmy od nich bardziej skuteczni.

 • Wiemy, że przychodzisz do nas po to, by skutecznie osiągnąć swój cel.
  Wiemy, że potrzebujesz konkretnych rozwiązań, że nie masz czasu na nieskuteczne eksperymenty. Rozumiemy, że dużo pracujesz i nie możesz poświęcać zbyt dużo czasu na gotowanie. 
  Potrafimy Ci pomóc, bo właśnie w tym się specjalizujemy od ponad 5 lat.

 • Dla każdego Klienta mamy odpowiednią ilość czasu.
  Nie poganiamy, nie przyspieszamy, nie patrzymy nerwowo na zegarek kiedy zaplanowany czas wizyty dobiega końca. Rozmawiamy w miłej atmosferze, siedząc w wygodnych fotelach i popijąc owocową herbatkę. Zawsze planujemy wizyty tak, by zapewnić Państwu maksymalny komfort i ustalić bez pośpiechu wszystkie szczegóły.


2. Skuteczność wynikająca z wiedzy i doświadczenia

 • Nie będziemy chwalić się tym, że wszyscy dietetycy naszej Poradni Żywieniowej to osoby z wyższym wykształceniem kierunkowym - absolwenci Wydziału Nauk o Żywieniu Człowieka SGGW w Warszawie oraz warszawskiej Akademii Medycznej o specjalności Dietetyka.

  Nie będziemy się tym chwalić, bo to przecież oczywiste, że w firmie takiej jak FOOD LINE pracują wyłącznie specjaliści po studiach ukończonych z bardzo dobrym wynikiem.
  Wiedza teoretyczna zdobyta na studiach to coś, czym mogą chwalić się małe firmy bez doświadczenia. Ale, by pracować w FOOD LINE to nie wystarczy.

 • My dysponujemy nie tylko wiedzą, nie tylko dyplomami, ale i ponad 5 letnim doświadczeniem praktycznym w pracy z wymagającymi Klientami.
  FOOD LINE
  to przecież jedna z pierwszych i najprawdopodobniej najlepsza prywatna poradnia żywieniowa w Polsce, a to zobowiązuje.

 • Z naszej wiedzy czerpią nie tylko nasi Klienci, ale także producenci żywności oraz media - dziennikarze prasy, radia i telewizji, którzy często przeprowadzają z nami wywiady i zapraszają do swoich programów w roli ekspertów.

 • Wszyscy pracownicy FOOD LINE stale dokształcają się i są na bieżąco z najnowszą wiedzą i odkryciami naukowymi w zakresie żywienia i dietetyki. To gwarantuje nie tylko dużą skuteczność podejmowanych z nami działań (np. odchudzania), ale także ich najwyższe bezpieczeństwo.


3. Jesteśmy ekspertem i doradcą,
    ale także przyjacielem naszych Klientów

Kiedy w 2001 roku Dorota Osóbka - właścicielka i dietetyk naszej Poradni zakładała FOOD LINE marzyła…

 • by była to firma której pracownicy pracują z pasją i uśmiechem na twarzy…

 • by każdy Klient czuł, że jest dla nas wyjątkowy i ważny...

 • by Klienci nie czuli się u nas jak „kolejny przypadek” na wizycie u lekarza, lecz wręcz przeciwnie - by każdy Klient rozmawiając z naszym dietetykiem w ciepłej i życzliwej atmosferze, przy filiżance herbaty, czuł się wysłuchany i dobrze zrozumiany

 • by każdy Klient FOOD LINE czuł, że dietetykowi z którym rozmawia naprawdę zależy na tym, aby skutecznie i kompleksowo pomóc mu rozwiązać problem z jakim przyszedł do Poradni…

 • by zadowoleni Klienci z przekonaniem i sympatią polecali FOOD LINE swoim znajomym…

I jesteśmy dumni z tego, że to marzenie udało jej się tak skutecznie zrealizować i, że właśnie tak na co dzień wygląda nasza praca!

Zapraszamy więc do grona Naszych Zadowolonych Klientów.

Dorota Osóbka i Zespół Poradni Żywieniowej FOOD LINE
Warszawa, ul. Jaworzyńska 11 lok. 4
(tuż przy wyjściu ze stacji Metro Politechnika)

Zajrzyj do działu KONTAKT I ZAPISY >>> 
home firma i pracownicy Co nas wyróżnia?


Copyright © Poradnia Żywieniowa FOOD LINE 2018. Wszelkie prawa zastrzeżone.
ul. Jaworzyńska 11 lok. 3, 00-634 Warszawa, tel: + 48 693 528 990,
e-mail: biuro@foodline.pl


Informacja o cookies