diety i odchudzanie
diety i odchudzanie
Pytania / faqKontakt i zapisy
firma i pracownicyoferta poradniefekty odchudzniaUsługi dla firmmy w mediach

Co nas wyróżnia?
Więcej o firmie
ZESPÓŁ SPECJALISTÓW
Praca i współpracaDorota Osóbka
KONTAKT I ZAPISY:

693 528 990

Zespół specjalistów Food Line


Poradnia Żywieniowa FOOD LINE dbając o potrzeby swoich Klientów, stale współpracuje ze znakomitymi specjalistami różnych dziedzin, dzięki którym zmiana wyglądu sylwetki jest jeszcze łatwiejsza do osiągnięcia. W ukoronowaniu tych starań pomaga m.in. Hanna Fidusiewicz - znawczyni sekretów skutecznych ćwiczeń, a także Małgorzata Janusz - konsultantka ds wizerunku i projektantka mody.


Dorota Osóbka

Właścicielka Poradni Żywieniowej FOOD LINE, wykładowca, dietetyk, ekspert żywieniowy firm spożywczych, agencji PR i marketingowych, klubów fitness i innych firm związanych z promocją zdrowia i aktywnego trybu życia. Absolwentka Wydziału Nauk o Żywieniu Człowieka i Konsumpcji warszawskiego SGGW, studiowała też w Holandii na Wageningen Agricultural University. W 2001 roku założyła Poradnię Żywieniową FOOD LINE – była to jedna z pierwszych tego typu firm w Polsce. Od tej pory systematycznie i stale rozwija firmę dbając o to, by wszyscy pracownicy i współpracownicy oferowali Klientom najwyższą na rynku jakość usług. Ceni profesjonalizm, słowność i elastyczność. Lubi ludzi z inicjatywą i tych, którzy tak jak ona pracują z pasją i czerpią z pracy przyjemność.

Więcej

Aleksandra Turkowska

Psycholog praktyk, trener, certyfikowany coach ICC

Absolwentka Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej i certyfikowany coach ICC. W Poradni Żywieniowej FOOD LINE udziela wsparcia coachingowo-psychologicznego. Jest nie tylko doskonałym specjalistą, ale też bardzo kontaktową, ciepłą i przyjacielską osobą. Bardzo skutecznie wspiera Klientów Food Line zarówno w przygotowaniu do procesu odchudzania, jak i w trakcie jego trwania. Ścisła współpraca dietetyków i psychologa zapewnia naszym Klientom nie tylko szybkie uzyskanie zaplanowanych celów, ale także długotrwałe utrzymanie osiągniętych efektów.

Więcej

Marcin Zakępski

Trener personalny

Absolwent warszawskiej Akademii Wychowania Fizycznego (AWF), instruktor kulturystyki, podnoszenia ciężarów i pływania. Przez wiele lat wyczynowo uprawiał wioślarstwo (jest medalistą Mistrzostw Polski w wioślarstwie). Od 1999r. związany z siecią klubów Gymnasion, gdzie początkowo pełnił funkcję instruktora siłowni, a później trenera personalnego i menedżera jednego z klubów. W Poradni Żywieniowej Food Line układa plany treningowe, udziela konsultacji w zakresie zasad treningu wspomagającego odchudzanie, prowadzi też indywidualne treningi z klientami Food Line – wspólne ćwiczenie z Marcinem pozwala przyspieszyć efekty diety i wymodelować sylwetkę.

Więcej

Kamil Frankiewicz

Stylista fryzur, wizażysta, personal shopper

Kamil doskonale rozumie potrzeby Klientów i potrafi sprostać ich oczekiwaniom. W Poradni Żywieniowej FOOD LINE pomaga Klientom całościowo zmienić swój wizerunek poczynając od zmiany fryzury (strzyżenie, koloryzacja, modelowanie), poprzez naukę makijażu i dobór odpowiednich kosmetyków, a na zmianie stylu ubierania się kończąc (dobór bazowej kolorystyki i fasonów, wspólne zakupy ze stylistą). Jego praca jest jednocześnie jego pasją.

Więcej 
home firma i pracownicy ZESPÓŁ SPECJALISTÓW


Copyright © Poradnia Żywieniowa FOOD LINE 2018. Wszelkie prawa zastrzeżone.
ul. Jaworzyńska 11 lok. 3, 00-634 Warszawa, tel: + 48 693 528 990,
e-mail: biuro@foodline.pl


Informacja o cookies