diety i odchudzanie
diety i odchudzanie
Pytania / faqKontakt i zapisy
firma i pracownicyoferta poradniefekty odchudzniaUsługi dla firmmy w mediach

Komu pomagamy?
Diety Indywidualne
Diety szyjemy na miarę
Konsultacje - dietetyk
Konsultacje - trener fitnessDorota Osóbka
KONTAKT I ZAPISY:

693 528 990Diety Indywidualne szyjemy na miarę


Diety szyjemy na miarę - zamówiona u nas dieta indywidualna zawsze jest przygotowywana przez dietetyka indywidualnie tak, by spełniała wszystkie oczekiwania Klienta ustalone podczas konsultacji z dietetykiem.

FOOD LINE jako jedna z pierwszych firm na rynku wprowadziła diety indywidualne do standardów obsługi Klienta.

Nasze diety są nie tylko skuteczne, ale i smaczne dlatego to właśnie diety indywidualne są najczęściej zamawianą usługą w naszej Poradni.


Dieta indywidualna w Poradni Żywieniowej FOOD LINE to:

  • dokładne rozpisanie każdego dnia na posiłki i potrawy - każdy jadłospis dokładnie podliczamy i bilansujemy rozpisując go na poszczególne posiłki i potrawy. Dbamy o to, by dieta była nie tylko skuteczna, ale także smaczna, zdrowa i bezpieczna dla Klienta.

  • dokładne ilości produktów - w każdym jadłospisie znajdziesz dokładne ilości poszczególnych produktów, które masz użyć (ilości podajemy w gramach oraz miarach domowych np. łyżka, szklanka, sztuka)

  • ciekawe przepisy i opisy przygotowania potraw - do każdej potrawy, której sposób przygotowania nie jest oczywisty przygotowujemy także opis wykonania - ma to szczególne znaczenie dla osób, które nie mają wprawy w gotowaniu. Poziomem trudności przepisów dostosowujemy się do każdego Klienta indywidualnie - jeśli brakuje Ci czasu lub nie masz wprawy w gotowaniu - posiłki będą łatwe i szybkie w przygotowaniu. Jeśli masz czas i lubisz gotować - potrawy będa bardziej wyszukane, zaspokoimy potrzeby nawet najbardziej wyrafinowanego gustu kulinarnego

  • godziny posiłków - zawsze ustalamy indywidualnie godziny i wielkość poszczególnych posiłków, dostosowujemy je do Twojego trybu życia, pracy, nawyków, zajęć - bierzemy pod uwagę nawet to czy o danej porze możesz np. zjeść ciepły posiłek, czy masz lodówkę i możliwość podgrzania posiłku w pracy, czy często podróżujesz...

  • wyłacznie produkty, które lubisz, bardzo lubisz lub przynajmniej tolerujesz - w czasie konsultacji ustalisz z dietetykiem jakie produkty lubisz, jakie tolerujesz, jakich nie cierpisz, a których nie umiesz sobie odmówić - nasze diety indywidualne zawsze są dostosowane do indywidualnych upodobań kulinarnych Klienta. Dbamy o to, by dieta Ci smakowała, by była sycąca i by jej stosowanie było dla Ciebie przyjemne. Dzięki temu większość naszych Klientów na trwałe zmienia nawyki żywieniowe i nie chce już wracać do sposoby odżywiania sprzed zozpoczęcia stosowania naszej diety

  • bez preparatów, tabletek i trudnodostępnej żywności -  nie stosujemy tabletek, leków, "cudownych" ziół i "niezwykłych" produktów, które czynią spustoszenie w kieszeni. Produkty, z których przygotowana będzie Twoja dieta indywidualna są dostępne w niemal każdym sklepie spożywczym czy markecie. Także cena produktów potrzebnych do przygotowania poszczególnych potraw może być przez naszego dietetyka dopasowana do Twoich oczekiwań wynikających z poziomu Twojej zamożności.
By zamówić dla siebie dietę indywidualną
Zapisz się na konsultację dietetyczną - informacje w dziale "Kontakt" >>> 

  
home oferta poradni Diety Indywidualne
Diety szyjemy na miarę


Copyright © Poradnia Żywieniowa FOOD LINE 2018. Wszelkie prawa zastrzeżone.
ul. Jaworzyńska 11 lok. 3, 00-634 Warszawa, tel: + 48 693 528 990,
e-mail: biuro@foodline.pl


Informacja o cookies