diety i odchudzanie
diety i odchudzanie
Pytania / faqKontakt i zapisy
firma i pracownicyoferta poradniefekty odchudzniaUsługi dla firmmy w mediach

Komu pomagamy?
Diety Indywidualne
Diety szyjemy na miarę
Konsultacje - dietetyk
Konsultacje - trener fitnessDorota Osóbka
KONTAKT I ZAPISY:

693 528 990


Program 'Nowa Ty w 60 dni'
Schudnij i zmień swój wizerunek!
W 2 miesiące i bez skalpela!


Czy kiedykolwiek spojrzałaś w lustro i pomyślałaś: „Chciałabym lepiej wyglądać” albo „Gdybym lepiej wyglądała to moje życie też układałoby się lepiej, a ja byłabym szczęśliwsza”? Czy kiedykolwiek tak pomyślałaś?

Jeśli nie – nie czytaj dalej - ten program jest dla kobiet,
które chcą wyglądać lepiej, schudnąć i zmienić swój wizerunek.

Poradnia Żywieniowa FOOD LINE bardzo kompleksowo dba o swoje Klientki – pomagamy nie tylko zmienić dietę i schudnąć. Pomagamy też zacząć aktywny tryb życia, uczymy jak dbać o siebie, a nawet jak się ubierać. Pomagamy zmienić się kompleksowo.

Klientki FOOD LINE korzystające z Programu „Nowa Ty w 60 dni” są pod opieką 3 specjalistów – dietetyka, trenera i stylistki. A jesli istnieje taka potrzeba dodatkowo mogą też skorzystać z konsultacji z psychologiem.

W efekcie nasze Klientki, po 2 miesiącach współpracy z nami, stają się szczęśliwszymi, bardziej pewnymi siebie i zadowolonymi z życia kobietami. Niejednokrotnie zmiany jakie wspólnie z nami wprowadzają dotyczą nie tylko figury i wizerunku, ale także wielu aspektów życia prywatnego i zawodowego.


Jeśli chcesz zmian w swojej figurze, wyglądzie i życiu to
zapraszamy do FOOD LINE >>>

 

Program Nowa Ty w 60 dni jest dla Ciebie jeśli…

 • Jeśli nie jesteś zadowolona z tego jak wyglądasz…
  Wiesz, że poświęcasz za mało czasu na dbanie o siebie, że inne kobiety poświęcają go sobie więcej. Wiesz, że Ty też mogłabyś wyglądać lepiej, ale zadbanie o siebie stale odkładasz na później, wciąż masz przecież tyle ważniejszych rzeczy do zrobienia…
  Ale zastanów się – jeśli nie zadbasz o siebie teraz, to kiedy?

 • Jeśli masz nadwagę i chciałabyś schudnąć…
  Jeśli nie podoba Ci się Twoja sylwetka, ale nie wiesz jak zabrać się za odchudzanie, by efekt był trwały. Być może nawet już wiele razy próbowałaś – na własną rękę stosowałaś różne diety z gazet, kupowane w aptece specyfiki, stosowałaś głodówki. To wszystko nie przynosi rezultatów i nadal masz nadwagę? Wydaje Ci się, że „taka już musisz być”? Jesteśmy pewni, że Ty także możesz schudnąć i to na trwałe. Ale zastanów się jak długo będziesz jeszcze odkładać wizytę u profesjonalnego dietetyka na później i patrzeć w lustro z niezadowoleniem? Im wcześniej skorzystasz z pomocy naszego dietetyka, tym wcześniej zobaczysz w lustrze sylwetkę, o której marzysz.

 • Jeśli źle się odżywiasz bo myślisz niesusznie, że zdrowe gotowanie jest trudne, niesmaczne i zajmuje dużo czasu lub jeśli myślisz, że na diecie odchudzającej trzeba jeść mało i być głodnym…
  To co jesz wpływa nie tylko na Twoją figurę, ale także na stan zdrowia, samopoczucie, wygląd. Warto zdrowo się odżywiać, bo wtedy jakość życia także jest lepsza. Przekonasz się w praktyce, że zdrowe odżywianie może być przyjemne, że nie musi być pracochłonne i nie musi zajmować dużo czasu. Ponieważ w FOOD LINE diety szyjemy na miarę to możesz mieć pewność, że dieta jaką dla Ciebie przygotujemy będzie do Ciebie dobrze dopasowana. Układając dietę pod uwagę bierzemy nie tylko Twoją wagę, BMI i aktywność fizyczną. Dietę dostosowujemy też do tego co lubisz, jaki masz rozkład dnia, ile masz wolnego czasu, do tego czy lubisz i umiesz gotować, do tego jakie produkty lubisz, a za jakimi nie przepadasz, do tego czy jadasz sama czy też gotujesz dla całej rodziny, do tego gdzie i w jakich godzinach pracujesz… Dietę dostosujemy do Ciebie tak, że jej stosowanie nie będzie dla Ciebie problemem, a jednocześnie wyraźnie zauważysz jej efekty.

 • Jeśli masz siedzący tryb życia, nie ćwiczysz lub ćwiczysz sporadycznie…
  Aktywny tryb życia pomaga nie tylko uzyskać i utrzymać wymarzoną figurę, ale także pozytywnie wpływa na stan zdrowia, postawę, odporność, jędrność skóry, samopoczucie. Tym, którzy ćwiczą od lat aktywność daje dużą frajdę, ale Ci, którzy od lat nie ćwiczą zwykle postrzegają treningi jako nieprzyjemne zło konieczne. Klientki, które korzystają z naszego Programu „Nowa Ty w 60 dni” uczymy jak zacząć aktywnie żyć. Trener na indywidualnej konsultacji powie Ci jak, ile i kiedy powinnaś ćwiczyć. Wspólnie z trenerem i pod jego czujnym okiem wykonasz też indywidualny trening – trener wytłumaczy Ci i pokaże jak wykonywać poszczególne ćwiczenia, by skutecznie osiągnąć zamierzony cel. Trener podpowie Ci na co zwrócić uwagę, jak dobrać obciążenia, ile powtórzeń każdego z ćwiczeń powinnaś wykonywać, jakie powinnaś mieć tętno i tempo wykonywania treningu.

 • Jeśli zdarza Ci się, że stajesz przed swoją szafą i trudno Ci coś wybrać, po prostu nie masz co na siebie włożyć…
  Każda kobieta lubi dobrze wyglądać, a odpowiednio dobrany strój potrafi bardzo dobrze podkreślić atuty figury i urody kobiety. Ale niewłaściwie dobrane kolory czy fasony ubrań potrafią też bezlitośnie wyeksponować to, co chciałabyś ukryć. Dlatego pod koniec Programu „Nowa Ty w 60 dni” czeka Cię jeszcze spotkanie z naszą stylistką. Po kilku tygodniach współpracy z nami zmiany w Twojej figurze będą już wyraźnie zauważalne i przyjdzie czas na kupowanie nowych ubrań, dostosowanych do Twojego mniejszego rozmiaru wtedy właśnie pomoc stylistki jest nieoceniona i pomaga zaoszczędzić sporo czasu i pieniędzy, jakie wydałabyś na kupno nieodpowiednich ubrań. Analiza kolorystyczna, dobór odpowiednich do Twojej figury fasonów, łączenie stylów i kolorów, dobór dodatków, przegląd szafy – to tematy, którymi zajmiecie się w czasie indywidualnej konsultacji.


Korzystając z Programu „Nowa Ty w 60 dni” otrzymasz kompleksową opiekę wszystkich 3 specjalistów (dietetyka, trenera i stylistki) w cenie znacznie niższej niż gdybyś korzystała z pomocy każdego specjalisty oddzielnie.

Jeśli chcesz skorzystać z pomocy tylko wybranego specjalisty FOOD LINE (dietetyka, trenera, stylistki, psychologa) - oczywiście także jest to możliwe.

Przyjdź do nas i zmień się w 60 dni!

Zapraszamy,
Informacja o zapisach w dziale "Kontakt" >>>

  
home oferta poradni NOWA TY W 60 DNI
Program Odchudzania i Zmiany Wizerunku


Copyright © Poradnia Żywieniowa FOOD LINE 2018. Wszelkie prawa zastrzeżone.
ul. Jaworzyńska 11 lok. 3, 00-634 Warszawa, tel: + 48 693 528 990,
e-mail: biuro@foodline.pl


Informacja o cookies