diety i odchudzanie
diety i odchudzanie
Pytania / faqKontakt i zapisy
firma i pracownicyoferta poradniefekty odchudzniaUsługi dla firmmy w mediach
Dorota Osóbka
KONTAKT I ZAPISY:

693 528 990

diety i odchudzanie


Aktualne promocje w FOOD LINE

Wspólnie z Salsa Libre zapraszamy na weekendowe warsztaty Fit 4 Summer - 18-19.06.2011

W dniach 18-19.06.2011 wspólnie ze szkołą tańca Salsa Libre zapraszamy na weekendowe warsztaty Fit 4 Summer! W programie zajęcia z ZUMBY oraz inne zajęcia wspomagające gubienie nadprogramowych kilogramów.

Więcej
DIETA DLA NIEJ I DLA NIEGO

Do tej pory nie udało Ci się samodzielnie zadbać o sylwetkę? Być może Twoją przeszkodą była konieczność przygotowania dwóch czasochłonnych posiłków - dla Ciebie i Twojej Drugiej Połowy... Jeśli marzysz o szczupłej sylwetce i zdrowiu zaproś swojego mężczyznę do wspólnej zmiany nawyków żywieniowych! Skorzystaj z naszej propozycji DIETA DLA NIEJ I DLA NIEGO.

Więcej
Informujemy, że do 3 czerwca 2011 Poradnia będzie nieczynna

Szanowni Państwo - informujemy, że do dnia 03-06-2011 włącznie Poradnia Żywieniowa Food Line będzie nieczynna z powodu choroby dietetyka. Za utrudnienia przepraszamy.

Więcej
Zacznij nowy rok z dobrymi postanowieniami

Początek nowego roku to doskonały moment, by rozpocząć odchudzanie. Od teraz postaraj się już nie powtarzać dawnych błędów. Zamiast katować swój organizm nieskutecznymi dietami, oddaj się pod opiekę osób, które pomogą Ci zadbać o sylwetkę i zdrowie.

Więcej
Kolejna akcja odchudzania z FOOD LINE zakończona sukcesem! Shape 06/2007

W czerwcu 2007 sukcesem zakończyła się 3-miesięczna akcja odchudzania Joasi Kuczery, która wspólnie z Poradnią Żywieniową FOOD LINE i miesięcznikiem Shape postawiła sobie za cel nie tylko schudnąć, ale też pozbyć się cellulitu jeszcze przed nadejściem wakacji.Odchudzanie Joasi opisywał szczegółowo miesięcznik SHAPE w 3 kolejnych numerach (kwiecień, maj, czerwiec 2007)

Więcej
Promocyjny pakiet "DIETA POD KONTROLĄ" na stałe w ofercie FOOD LINE

Opinie naszych Klientów i nasza codzienna praktyka dowodzą, że najskutecznieszą metodą osiągnięcia zaplanowanego celu jest połaczenie diety opracowaniej indywidualnie z możliwością regularnych spotkań z dietetykiem, który monitoruje efekty, odpowiada na pytania, doradza i jeśli to konieczne modyfikuje zaproponowaną dietę tak, by w pełni spełniała wszytkie oczekiwania Klienta. Dlatego promocyjny pakiet "Dieta pod Kontrolą" postanowiliśmy na stałe wprowadzić do naszej oferty.

Więcej


 
home aktualności Aktualne promocje FOOD LINE


Copyright © Poradnia Żywieniowa FOOD LINE 2018. Wszelkie prawa zastrzeżone.
ul. Jaworzyńska 11 lok. 3, 00-634 Warszawa, tel: + 48 693 528 990,
e-mail: biuro@foodline.pl


Informacja o cookies