diety i odchudzanie
diety i odchudzanie
Pytania / faqKontakt i zapisy
firma i pracownicyoferta poradniefekty odchudzniaUsługi dla firmmy w mediach

Co nas wyróżnia?
Więcej o firmie
ZESPÓŁ SPECJALISTÓW
Praca i współpracaDorota Osóbka
KONTAKT I ZAPISY:

693 528 990

Więcej o firmie


Jedni z pierwszych...

 • Poradnia Żywieniowa FOOD LINE powstała w 2001 roku w Warszawie jako jedna z pierwszych tego typu firm w Polsce. Właścicielką FOOD LINE jest Dorota Osóbka – znany w mediach dietetyk, absolwentka Wydziału Nauk o Żywieniu Człowieka i Konsumpcji SGGW. Osoba, dla której praca z ludźmi i dla ludzi jest prawdziwą pasją.

Nowoczesność, kompleksowość i profesjonalizm...

 • W FOOD LINE propagujemy zdrowy styl życia i zasady prawidłowego żywienia w sposób nowoczesny, profesjonalny i kompleksowy. Nasze zalecenia, diety i programy są w pełni dostosowane do potrzeb i trybu życia osób żyjących współcześnie – zwykle dość zapracowanych i borykających się z problemem ciągłego braku czasu.

 • Poradnia Żywieniowa FOOD LINE to firma nowoczesna i innowacyjna. Jesteśmy jedną z firm, które wyznaczają standardy na rynku usług dietetycznych.

 • Nieustannie wprowadzamy w życie nowe, innowacyjne pomysły i jesteśmy dumni z tego, że firmy konkurencyjne stawiają nas sobie za wzór i starając się naśladować nasze działania wprowadzają do swojej oferty to, co my wymyślaliśmy i realizowaliśmy już 1-2 lata wcześniej.

Rozwiązania "szyte na miarę"

 • W FOOD LINE zawsze oferujemy Klientom rozwiązania, porady i diety „szyte na miarę”. Jesteśmy skuteczni, bo nie stosujemy schematów - w naszej firmie każdy Klient jest traktowany indywidualnie.

Nasi Klienci...

 • Nasi Klienci to ludzie z różnych środowisk i w różnym wieku - pracownicy biurowi, managerowie, dyrektorzy, nauczyciele, gospodynie domowe, modelki, sportowcy, a także osoby dobrze znane z telewizyjnego ekranu.

 • Ponieważ do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie, a diety i oferty "szyjemy na miarę" to każdemu potrafimy skutecznie pomóc.

 • Tym, którzy chcą bezpiecznie i zdrowo schudnąć pomagamy pozbyć się nadmiaru kilogramów, a także, a może nawet przede wszystkim, zmienić nawyki żywieniowe. Dzięki temu nasi Klienci stosują się do diety z przyjemnością, a osiągnięte podczas odchudzania efekty utrzymują się przez długie lata.

 • Pomagamy też tym, którzy chcą po prostu lepiej się odżywiać i dzięki temu poprawić swój stan zdrowia, wygląd i samopoczucie.

 • Z naszych porad korzystają też kobiety w ciąży i karmiące oraz osoby, dla których właściwa dieta jest niezbędnym elementem leczenia lub profilaktyki chorób.

 • Pomagamy tym, którzy aktywnie uprawiają sport oraz tym, którzy sport oglądają tylko w telewizji.

Efekty naszych działań...

 • Efekty naszych dotychczasowych działań to kilka tysięcy zadowolonych Klientów, setki artykułów o tematyce żywieniowej w prasie i internecie, kilkadziesiąt wywiadów i wykładów promujących zdrową dietę... 

 • Do tego dochodzi, nie do przekazania w liczbach: radość, wdzięczność i uśmiech na twarzach Klientów.

 • Jesteśmy dumni z tego, że zadowoleni Klienci polecają nas sobie nawzajem. To dla nas najlepsza reklama i zachęta do dalszego rozwoju.

 

Serdecznie zapraszamy do współpracy.

Dorota Osóbka i Zespół Poradni Żywieniowej FOOD LINE
Warszawa, ul. Jaworzyńska 11 lok. 4
(tuż przy wyjściu ze stacji Metro Politechnika)

Zajrzyj do działu KONTAKT I ZAPISY >>> 
home firma i pracownicy Więcej o firmie


Copyright © Poradnia Żywieniowa FOOD LINE 2018. Wszelkie prawa zastrzeżone.
ul. Jaworzyńska 11 lok. 3, 00-634 Warszawa, tel: + 48 693 528 990,
e-mail: biuro@foodline.pl


Informacja o cookies