diety i odchudzanie
diety i odchudzanie
Pytania / faqKontakt i zapisy
firma i pracownicyoferta poradniefekty odchudzniaUsługi dla firmmy w mediach

Co możemy zrobić dla Twojej firmy?
Wydarzenia i newsy czyli z życia FOOD LINE


Co możemy zrobić dla Twojej firmy?


Poradnia Żywieniowa FOOD LINE jest firmą nowoczesną, silnie zorientowaną na potrzeby Klienta. Mamy duże doświadczenie zarówno w pracy z Klientami indywidualnymi, jak i w działaniach dla Klientów biznesowych.

Jako ekspert żywieniowy od 2001 roku wspieramy pracę działów marketingu firm spożywczych,  medycznych i farmaceutycznych oraz agencji marketingowych, PR i interactive. Klienci biznesowi cenią nas głównie za kreatywne pomysły, wysoką jakość pracy, profesjonalizm i terminowość realizacji projektów, których się podejmujemy.

Pracowaliśmy (lub nadal pracujemy) dla tak znanych marek jak np. Tymbark, Schulstad, Bakalland, Vitax, Herbapol, Alpro, Miele, Zepter, Reebok, Gymnasion, Feminatal, Coloplast i wiele innych.

Pracujmy zarówno jako bezpośredni, odpowiedzialny za cały projekt zleceniobiorca lub też jako podwykonawca agencji. Pracowaliśmy m.in. dla takich agencji jak: Hypermedia, Zentropy Partners, Stratosfera, Umbrella M.G.,  Man At Work, Weber Shandwick, 2PR i innych.

Mamy doświadczenie w realizacji dużych, niestandardowych projektów (zwłaszcza internetowych oraz szkoleniowych) wymagających zarówno głębokiej wiedzy merytorycznej (nie tylko z zakresu żywienia, ale i tematów pokrewnych takich jak fitness czy psychologia), jak i jednocześnie pomysłowości, komunikatywności, dokładności i zdolności koordynacji pracy wielu osób przez kilka tygodni lub nawet miesięcy.

Lubimy projekty, które są wyzwaniem, ale z przyjemnością podejmujemy się także prostszych działań takich jak np. opracowywanie materiałów marketingowych i PR np. treści merytorycznych ulotek, broszur, artykułów, newsów prasowych, zawartości stron internetowych, a także konsultacje merytoryczne, doradztwo żywieniowe, wystąpienia na konferencjach prasowych, wykłady, prelekcje itp.


Dysponujemy także opiniotwórczym medium w postaci internetowego wortalu www.TwojaDieta.pl. Wortal powstał w 2003 roku. Poświęcony jest tematyce zdrowego odżywiania, aktywności i temu jak skutecznie dbać o figurę. Cieszy się dużą popularnością i zaufaniem internautów. Postrzegany jest jako rzetelne źródło informacji, czego dowodem jest utrzymująca się na bardzo wysokim poziomie oglądalność, jak i to, że użytkownicy polecają sobie nasz wortal np. na forach dyskusyjnych.

Serdecznie zapraszamy do współpracy

  
home Usługi dla firm Co możemy zrobić dla Twojej firmy?


Copyright © Poradnia Żywieniowa FOOD LINE 2018. Wszelkie prawa zastrzeżone.
ul. Jaworzyńska 11 lok. 3, 00-634 Warszawa, tel: + 48 693 528 990,
e-mail: biuro@foodline.pl


Informacja o cookies