diety i odchudzanie
diety i odchudzanie
Pytania / faqKontakt i zapisy
firma i pracownicyoferta poradniefekty odchudzniaUsługi dla firmmy w mediach

Komu pomagamy?
Diety Indywidualne
Diety szyjemy na miarę
Konsultacje - dietetyk
Konsultacje - trener fitnessDorota Osóbka
KONTAKT I ZAPISY:

693 528 990Konsultacje i treningi indywidualne z trenerem fitness

Dobrana do Twoich indywidualnych potrzeb dieta to podstawa umożliwiająca osiągnięcie sukcesu – zwłaszcza w czasie odchudzania. Ale jeszcze lepsze efekty możesz osiągnąć, jeśli dietę połączysz z odpowiednio dobranym treningiem. Trzeba jednak pamiętać, że każdy człowiek ma inne możliwości, inną kondycję i inną budowę ciała. Dlatego trening – tak jak dieta – powinien być zawsze dobierany indywidualnie.


Konsultacje z trenerem fitness
Naszym Klientom proponujemy oprócz konsultacji dietetycznych także indywidualną konsultację z trenerem fitness, który doradzi jak ćwiczyć, by osiągnąć zamierzone cele – jak zacząć, jaką formę aktywności fizycznej wybrać, jak określić optymalną intensywność, częstotliwość i długość treningów. Jednym słowem – co, jak i ile ćwiczyć, by trening był skuteczny. Konsultacje z naszym trenerem fitness polecamy zwłaszcza tym, którzy do tej pory preferowali siedzący tryb życia.

Zacząć jest zawsze najtrudniej – konsultacja z naszym trenerem pozwoli Ci rozwiać wszelkie wątpliwości i zacząć bardziej aktywne życie. A aktywny tryb życia pomoże Ci nie tylko pięknie wymodelować sylwetkę, ale też w odczuwalny sposób poprawi Twoje samopoczucie, kondycję, a nawet stan zdrowia.

Konsultacje odbywają się w siedzibie Poradni Żywieniowej FOOD LINE na ul. Solec 58/60


Indywidualny trening pod okiem trenera fitness
O Klientów Poradni Żywieniowej FOOD LINE dbamy całościowo – zależy nam na Waszych sukcesach i dbamy o to, by każdy, kto do nas trafi osiągnął zamierzony cel. Dlatego oprócz konsultacji proponujemy naszym Klientom także indywidualny trening ze sprawdzonymi, znanymi trenerami fitness o dużym doświadczeniu praktycznym.

Trening może skutecznie pomagać w osiągnięciu zaplanowanych celów, ale by mieć efekty nie wystarczy po prostu „się ruszać”. Trzeba ćwiczyć w odpowiedni sposób. Większość osób, zwłaszcza początkujących, nie zdaje sobie sprawy z tego jak wiele błędów popełnia wykonując poszczególne ćwiczenia. Czasem źle ustawimy stopy, innym razem wykonując niektóre ćwiczenia mamy niewłaściwą postawę lub ciężar ciała przenosimy na niewłaściwą stronę. Wydaje się, że wszystko robimy tak, jak pokazano na rysunkach znalezionych w gazecie, a jednak trening jest mało efektywny i nie przynosi oczekiwanych rezultatów. Mimo, że intensywnie pocimy się na siłowni, nie mamy efektów. Warto, więc zapamiętać - nie chodzi o to, by się pocić i męczyć, ale o to, by efektywnie i właściwie ćwiczyć.

W czasie konsultacji z trenerem zdecydujesz czy chcesz ćwiczyć w domu czy np. w klubie fitness i zależnie od tego trener przygotuje dla Ciebie indywidualny, dostosowany do Twoich potrzeb i możliwości trening, który potem wspólnie z Tobą przećwiczy. Wytłumaczy i pokaże Ci w praktyce jak ćwiczyć, jak wykonywać poszczególne ćwiczenia i skoryguje wszystkie Twoje błędy. Trening indywidualny pozwala zaoszczędzić też mnóstwo czasu, bo czas treningu w 100% wykorzystujesz na solidną pracę pod okiem wykwalifikowanego trenera. W ciągu godziny nauczysz się więcej niż przez kilka tygodni czy nawet miesięcy treningów wymyślanych samodzielnie.

Jeśli chcesz ćwiczyć w domu nasz trener spotka się z Tobą w siedzibie FOOD LINE na ul. Jaworzyńskiej 11 lok. 4, a jeśli chcesz ćwiczyć w klubie fitness trening wykonasz z trenerem w wybranym klubie.


Zapraszamy,
Szczegółowe informacje dotyczące zapisów w dziale 
"Kontakt" >>> 
home oferta poradni Konsultacje - trener fitness


Copyright © Poradnia Żywieniowa FOOD LINE 2018. Wszelkie prawa zastrzeżone.
ul. Jaworzyńska 11 lok. 3, 00-634 Warszawa, tel: + 48 693 528 990,
e-mail: biuro@foodline.pl


Informacja o cookies