diety i odchudzanie
diety i odchudzanie
Pytania / faqKontakt i zapisy
firma i pracownicyoferta poradniefekty odchudzniaUsługi dla firmmy w mediach

Co możemy zrobić dla Twojej firmy?
Wydarzenia i newsy czyli z życia FOOD LINE
Wydarzenia i newsy czyli migawki z życia Poradni Żywieniowej FOOD LINE

Herbapol - Slim Figura Men - październik 2006

W październiku 2006 odbyła się konferencja prasowa poświęcona wprowadzeniu na rynek nowego produktu firmy Herbapol Lublin jakim jest zestaw herbat ziołowych stworzonych specjalnie dla mężczyzn - System Slim Figura Men. Jednym z prelegentów była Dorota Osóbka, która opowiadała o tym, jak dużym problemem wśród mężczyzn w Poslsce jest nadwaga i jakie wiążą się z nią kosekwencje zdrowotne. Mówiła też o różnicach w sposobie odchudzania się kobiet i mężczyzn.

Więcej
WARSZTATY DIETETYCZNE DLA STOMIKÓW - wrzesień 2006

Przez cały wrzesień 2006 dietetycy Poradni Żywieniowej FOOD LINE przeprowadzili aż 51 spotkań spotkań wykładowo-warsztatowych z okazji dnia stomika organizowanego przez firmę COLOPLAST – producenta najwyższej jakości sprzętu stomijnego. Dietetycy FOOD LINE - Dorota Osóbka, Halszka Gędek, Anna Stępkowska-Salamonik i Małgorzata Krukowska odwiedzili aż 51 miast w całej Polsce.

Więcej
KONFERENCJA PRASOWA ALPRO - czerwiec 2006

W czerwcu 2006 w restauracji BIOSFEERA w Warszawie odbyła się konferencja prasowa firmy ALPRO – producenta popularnych napojów i deserów sojowych. Zaproszonymi prelegentami byli: dr Jacek Bujko z Katedry Dietetyki SGGW oraz mgr inż. Halszka Gędek – dietetyk Poradni Żywieniowej FOOD LINE.

Więcej
KONFERENCJA PRASOWA MIELE - maj 2005

W maju 2005 w Domu Dziennikarza na ul. Foksal w Warszawie odbyła sie konferencja prasowa firmy MIELE - producenta najwyższej jakości sprzętu AGD. Na konferencji przedstawiono dziennikarzom nie tylko nowe modele urządzeń do gotowania na parze, ale także wyniki najnowszego badania OBOP poświeconego zwyczajom żywieniowym Polaków. Z prośbą o komentarz do tych badań zwrócono się do Doroty Osóbki - dietetyka i właścicielki Poradni Żywieniowej FOOD LINE.

Więcej


 
home Usługi dla firm Wydarzenia i newsy czyli z życia FOOD LINE


Copyright © Poradnia Żywieniowa FOOD LINE 2018. Wszelkie prawa zastrzeżone.
ul. Jaworzyńska 11 lok. 3, 00-634 Warszawa, tel: + 48 693 528 990,
e-mail: biuro@foodline.pl


Informacja o cookies