diety i odchudzanie
diety i odchudzanie
Pytania / faqKontakt i zapisy
firma i pracownicyoferta poradniefekty odchudzniaUsługi dla firmmy w mediach

Co nas wyróżnia?
Więcej o firmie
ZESPÓŁ SPECJALISTÓW
Praca i współpracaDorota Osóbka
KONTAKT I ZAPISY:

693 528 990Dietetycy FOOD LINE


Dorota Osóbka

Właścicielka Poradni Żywieniowej FOOD LINE, wykładowca, dietetyk, ekspert żywieniowy firm związanych z promocją zdrowia i akty- wnego trybu życia.

Z dietetyką związana od ok. 10 lat. Absolwentka Wydziału Nauk o Żywieniu Człowieka i Kon-sumpcji warszawskiego SGGW, studiowała też w Holandii na Wageningen Agricultural University (stypendium naukowe). Już w czasie studiów działała bardzo aktywnie - była współzałożycielem, a potem prezesem Koła Naukowego Dietetyków, jej działalność i wyniki naukowe zostały wyróżnione m.in. prestiżowym stypendium Ministra Edukacji Narodowej.


W 2001 roku założyła Poradnię Żywieniową FOOD LINE – była to jedna z pierwszych tego typu firm w Polsce. Od tej pory systematycznie i stale rozwija firmę dbając o to, by wszyscy pracownicy i współpracownicy oferowali Klientom najwyższą na rynku jakość usług. Ceni profesjonalizm, słowność i elastyczność. Lubi ludzi z inicjatywą i tych, którzy tak jak ona pracują z pasją i czerpią z pracy przyjemność.

Prowadzi szkolenia z zakresu żywienia m.in. dla instruktorów fitness w ramach Reebok University dającego instruktorom rekreacji ruchowej uprawnienia Ministerstwa Sportu, była też wykładowcą w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej (SWPS). Jest ekspertem żywieniowym firm spożywczych, agencji PR i marketingowych, klubów fitness i innych firm związanych z promocją zdrowia i aktywnego trybu życia. W wielu przypadkach jest to stała, kontynuowana przez kilka lat współpraca.

Jest także założycielką i redaktor naczelną internetowego portalu dietetycznego www.TwojaDieta.plWspółpracuje też z pismami dla kobiet, gdzie regularnie pisze i konsultuje artykuły o tematyce żywieniowej, prowadzi akcje odchudzania czytelników. Jako ekspert - dietetyk często wypowiada się w programach telewizyjnych (np. DzieńDobry TVN, TVN24, TVP2, TVN Style, Polsat Zdrowie i Uroda) oraz radiowych - niektóre wystąpienia dostępne w dziale "My w mediach"

Od 2001 roku udziela też indywidualnych porad dietetycznych. Jej klientami niejednokrotnie były osoby dobrze znane z telewizyjnego ekranu. Specjalizuje się przede wszystkim w odchudzaniu. Swoim Klientom pomaga nie tylko skutecznie pozbyć się zbędnych kilogramów, ale także na długo utrzymać osiągnięte efekty. W codziennej pracy walczy ze stereotypami i udowadnia, że dieta odchudzająca może być zarówno smaczna i zdrowa, jak i prosta w przygotowaniu.

A prywatnie: wciąż ma za mało wolnego czasu, bo bardzo lubi swoją pracę, ale znajduje też czas na odpoczynek. Lubi podróże - zwłaszcza te dalekie i spontanicznie nieplanowane (w ciągu ostatnich kilku lat odwiedziła kilkanaście krajów). Nie lubi zimna i mrozów (choć była już na kole podbiegunowym). Męczy ją monotonia i ludzie narzekający „na wszystko”. Ma pozytywne nastawienie do ludzi i do życia.

 
home firma i pracownicy Dietetycy


Copyright © Poradnia Żywieniowa FOOD LINE 2018. Wszelkie prawa zastrzeżone.
ul. Jaworzyńska 11 lok. 3, 00-634 Warszawa, tel: + 48 693 528 990,
e-mail: biuro@foodline.pl


Informacja o cookies