diety i odchudzanie
diety i odchudzanie
Pytania / faqKontakt i zapisy
firma i pracownicyoferta poradniefekty odchudzniaUsługi dla firmmy w mediach
Dorota Osóbka
KONTAKT I ZAPISY:

693 528 990

diety i odchudzanie


Aktualne promocje w FOOD LINE

Zacznij nowy rok z dobrymi postanowieniami

Początek nowego roku to doskonały moment, by rozpocząć odchudzanie. Od teraz postaraj się już nie powtarzać dawnych błędów. Zamiast katować swój organizm nieskutecznymi dietami, oddaj się pod opiekę osób, które pomogą Ci zadbać o sylwetkę i zdrowie.

Dietetycy Poradni Żywieniowej FOOD LINE mogą pomóc Ci spełnić marzenia o szczupłej sylwetce. Dzięki nim nie tylko schudniesz, ale również nauczysz się odżywiać prawidłowo, by nie mieć problemów z efektem jo–jo, zadbać o swój ładny wygląd i dobre samopoczucie. Indywidualnie przydzielony dietetyk starannie się o Ciebie zatroszczy. Nie zaproponuje Ci on  środków farmakologicznych, które nie nauczą Cię zdrowego odżywiania. Nie zachęci Cię on do głodówki, która nigdy nie jest skutecznym sposobem dbania o sylwetkę. Ułoży on natomiast dietę dostosowaną do Twoich potrzeb, składającą się ze składników, które lubisz i które są dla Ciebie łatwo dostępne. Nie martw, że dieta będzie trudna. Spotykając się z dietetykiem to Ty określasz stopień trudności diety i czasu, który chcesz poświęcić na przygotowanie posiłków. Na wizytę do dietetyka umów się dzwoniąc do siedziby Poradni Żywieniowej FOOD LINE pod numer telefonu  + 22 40 30 770 lub pisząc na adres biuro@foodline.pl.

Wszystkim naszym dawnym, obecnym i przyszłym Klientom życzymy wszystkiego najlepszego w nadchodzącym roku. W szczególności zaś wielu sukcesów w dbaniu o swoje zdrowie i szczupłą sylwetkę!

Zespół Dietetyków Poradni Żywieniowej FOOD LINE
 
home aktualności Aktualne promocje FOOD LINE


Copyright © Poradnia Żywieniowa FOOD LINE 2018. Wszelkie prawa zastrzeżone.
ul. Jaworzyńska 11 lok. 3, 00-634 Warszawa, tel: + 48 693 528 990,
e-mail: biuro@foodline.pl


Informacja o cookies