diety i odchudzanie
diety i odchudzanie
Pytania / faqKontakt i zapisy
firma i pracownicyoferta poradniefekty odchudzniaUsługi dla firmmy w mediach
Dorota Osóbka
KONTAKT I ZAPISY:

693 528 990

diety i odchudzanie


Aktualne promocje w FOOD LINE

DIETA DLA NIEJ I DLA NIEGO

„DIETA DLA NIEJ I DLA NIEGO” to propozycja dla osób, które razem mieszkają i wspólnie jedzą posiłki. Mogą skorzystać z niej osoby mające ten sam cel np. gdy razem chcecie schudnąć. Warunkiem uczestnictwa jest także brak problemów zdrowotnych wymagających specjalnych wykluczeń dietetycznych, a także  zbliżone preferencje smakowe.

„DIETA DLA NIEJ I DLA NIEGO” pozwala na:

  • ułożenie wspólnego schematu posiłków - opiekujący się Wami dietetyk zaproponuje dietę rozpisanego osobno „DLA NIEJ” i „DLA NIEGO” z maksymalnie dużą ilością wspólnych elementów. Dzięki temu pozbędziecie się kłopotliwej konieczności przygotowania różnych posiłków. To także duża oszczędność czasu.
  • dopasowanie do potrzeb organizmu - decydując się na uczestnictwo w programie otrzymacie dietę odpowiadające potrzebom każdego z Was. Dietetyk zaproponuje odmienną kaloryczność i wartość odżywczą diety, tak by jak najlepiej odpowiadała potrzebom Waszych organizmów i celowi, który chcecie osiągnąć. 
  • atrakcyjne przepisy – proponowane posiłki dopasowane są pod względem smakowym do Waszych oczekiwań. W rozmowie z dietetykiem zgłaszacie swoje preferowane produkty, mówicie o ulubionych daniach. Określacie również czas, który chcecie przeznaczyć na przygotowanie posiłków.
  • urozmaicenie dotychczasowej diety – przygotowane wytyczne obejmują 7 dziennych zestawów diety rozpisanych szczegółowo na poszczególne posiłki. Dostajecie informacje o tym co dokładnie jeść na śniadanie, 2 śniadanie, obiad, podwieczorek i kolacja do wymiennego stosowania przez kolejne tygodnie dbania o sylwetkę. Dodatkowo otrzymujecie listę wymienników, dzięki którym możecie przez długi czas dbać o urozmaicenie swojej diety.
  • oszczędność finansowa - nie musicie wykupywać dwóch różnych diet. Za program rozliczacie się wspólnie dzięki czemu koszty związane z odchudzaniem są znacznie niższe.
  • pomoc drugiej osoby – uczestnicząc wspólnie w programie możecie liczyć na swoje wzajemne wsparcie. To najlepsze motywacja i szansa na utrzymanie osiągniętych rezultatów.


Wykupienie diety poprzedza szczegółowa rozmowa z dietetykiem w czasie której ustalane są Wasze oczekiwania dotyczące diety.

Zapraszamy,
Informacja o zapisach w dziale Kontakt >>>

 

 
 
home aktualności Aktualne promocje FOOD LINE


Copyright © Poradnia Żywieniowa FOOD LINE 2018. Wszelkie prawa zastrzeżone.
ul. Jaworzyńska 11 lok. 3, 00-634 Warszawa, tel: + 48 693 528 990,
e-mail: biuro@foodline.pl


Informacja o cookies