diety i odchudzanie
diety i odchudzanie
Pytania / faqKontakt i zapisy
firma i pracownicyoferta poradniefekty odchudzniaUsługi dla firmmy w mediach
Dorota Osóbka
KONTAKT I ZAPISY:

693 528 990

diety i odchudzanie


Aktualne promocje w FOOD LINE

Wspólnie z Salsa Libre zapraszamy na weekendowe warsztaty Fit 4 Summer - 18-19.06.2011

ZUMBA to obecnie jeden z najmodniejszych kierunków taneczno-rozrywkowych w USA, który wielkimi krokami wchodzi także do Polski. W kolumbijskim slangu ZUMBA oznacza „baw się i ruszaj”, a tak naprawdę to innowacyjna forma fitness zainspirowana latynoskimi rytmami!

FENOMEN ZUMBY TO ZAKAMUFLOWANY TRENING

Zumba to - nowoczesna forma fitnessu, stanowiąca fuzję tańców latynoskich, takich jak salsa, reggaeton, samba czy cumbia. Smukła talia, dobre samopoczucie, to efekty tej lekcji. Spal kalorie przy dynamicznych i zabawnych układach choreograficznych angażujących duże grupy mięśniowe. Zumba! to nie tylko gwarancja szczupłej sylwetki, ale również świetna zabawa i duża dawka pozytywnej energii! Zajęcia Zumby poprowadzi Miguel "Miggy" Mendoza - Gwiazda Zumby ze Stanów Zjednoczonych! "Miggy" specjalizuje się w prowadzeniu Zumby, Aqua Zumby, Hip Hop'u, Salsy. Prowadzi swoje autorskie zajęcia o nazwie Latin Dance Xplosion, które określa jako: "Lots of high energy and best latin music!".

ZUMBA jest dynamiczna, energetyczna i pomyślana w ten sposób, aby każdy, absolutnie każdy - niezależnie od wieku, płci, zdolności ruchowych i doświadczenia w tańcu czy fitness’ie - mógł kształtować sylwetkę w atmosferze zabawy. Nieskomplikowane kroki taneczne, ciekawe kombinacje ruchów i motywująca, energetyczna muzyka tworzą porywającą mieszankę, która jest jednocześnie świetnym treningiem o charakterze interwałowym.

Co ponadto w programie:
Coś wyjątkowo kobiecego – zgrabne pośladki, płaski brzuch w zestawie przyjemnych, nowoczesnych ćwiczeń ze specjalistką fitness. Gorąca, brazylijska samba w wydaniu extreme. Intensywny wysiłek ukoimy podczas Pilates&Strech.

Zajęcia ruchowe uzupełni konsultacja z dietetykiem z poradni żywieniowej Food Line! Pierwsze 12 osób, które wykupią pełny karnet na warsztaty będzie miało okazję uczestniczyć w profesjonalnym pomiarze składu swojego ciała oraz omówić swoje nawyki żywieniowe. Tu dowiesz się na czym polega zdrowe odżywianie!

Przyjdź! Zobaczysz, że zdrowa dieta oraz przyjemny wysiłek fizyczny poprawi nie tylko Twoje zdrowie, sylwetkę, ale przywróci również energię i siły witalne, a co najważniejsze da efekty na które czekasz.
 
home aktualności Aktualne promocje FOOD LINE


Copyright © Poradnia Żywieniowa FOOD LINE 2018. Wszelkie prawa zastrzeżone.
ul. Jaworzyńska 11 lok. 3, 00-634 Warszawa, tel: + 48 693 528 990,
e-mail: biuro@foodline.pl


Informacja o cookies