diety i odchudzanie
diety i odchudzanie
Pytania / faqKontakt i zapisy
firma i pracownicyoferta poradniefekty odchudzniaUsługi dla firmmy w mediach

Co możemy zrobić dla Twojej firmy?
Wydarzenia i newsy czyli z życia FOOD LINE
Wydarzenia i newsy czyli migawki z życia Poradni Żywieniowej FOOD LINE

KONFERENCJA PRASOWA MIELE - maj 2005

odchudzanie i dietyW maju 2005 w Domu Dziennikarza na ul. Foksal w Warszawie odbyła sie konferencja prasowa firmy MIELE -  producenta najwyższej jakości sprzętu AGD. Na konferencji przedstawiono dziennikarzom nie tylko nowe modele urządzeń do gotowania na parze, ale także wyniki najnowszego badania OBOP poświeconego zwyczajom żywieniowym Polaków. Z prośbą o komentarz do tych badań zwrócono się do Doroty Osóbki -  dietetyka i właścicielki Poradni Żywieniowej FOOD LINE.

Wyniki badań Dorota Osóbka komentowała wspólnie z Robertem Makłowiczem – znanym smakoszem i ekspertem kulinarnym. Wspólnie przekonywali, ze zdrowe posiłki mogą być zarówno smaczne jak i proste w przygotowaniu. Przekonywali, że smak i wartość odżywcza posiłków zależą nie tylko od użytych surowców, ale także od sposobu ich przygotowania, z czego wg OBOP większość Polaków nie do końca zdaje sobie sprawę.

odchudzanie i dietydiety

Przygotowane przez Roberta Makłowicza dania gotowane w urządzeniach do gotowania na parze MIELE udowodniły, że ta metoda przygotowania posiłków nie tylko jest prosta i szybka, ale również może dostarczać wielu niezapomnianych wrażeń kulinarnych...
 
home Usługi dla firm Wydarzenia i newsy czyli z życia FOOD LINE


Copyright © Poradnia Żywieniowa FOOD LINE 2018. Wszelkie prawa zastrzeżone.
ul. Jaworzyńska 11 lok. 3, 00-634 Warszawa, tel: + 48 693 528 990,
e-mail: biuro@foodline.pl


Informacja o cookies