diety i odchudzanie
diety i odchudzanie
Pytania / faqKontakt i zapisy
firma i pracownicyoferta poradniefekty odchudzniaUsługi dla firmmy w mediach

Komu pomagamy?
Diety Indywidualne
Diety szyjemy na miarę
Konsultacje - dietetyk
Konsultacje - trener fitnessDorota Osóbka
KONTAKT I ZAPISY:

693 528 990Konsultacje z dietetykiem FOOD LINE


Przeciętny człowiek w ciągu całego życia zjada średnio ok. 70 ton pożywienia! Ta ilość bardzo wyraźnie pokazuje jak duże znaczenie ma to, czy na co dzień odżywiasz się prawidłowo czy też Twoja dieta pełna jest żywieniowych błędów.

Czasem z pozoru małe, ale powtarzane zbyt często błędy w Twojej diecie mogą być przyczyną wielu problemów, pozornie z dietą niezwiązanych. Badania naukowe już dawno udowodniły, że to co jesz znacząco wpływa nie tylko na Twoją sylwetkę, ale także na Twoje samopoczucie, stan zdrowia i urodę (np. wygląd skóry, włosów, paznokci).

Dlatego każdy człowiek powinien choć raz w życiu spotkać się z dietetykiem, by mieć pewność, że sposób w jaki się odżywia jest właściwy. Dietetyk obiektywnie oceni jak dużo jest w Twojej diecie błędów i pomoże Ci je skutecznie wyeliminować.


Czego możesz oczekiwać?

Konsultacja z dietetykiem to rozmowa. Każda wygląda trochę inaczej bo każdy człowiek przychodzi do nas z innym problem i innej porady potrzebuje. Niektórzy mają określony ogólny cel (np. chcę schudnąć – jak mam to zrobić?), inni przychodzą do nas z listą szczegółowych pytań. Dostosowujemy się do tych potrzeb.


Ustalamy cel i plan działania

Na pierwszym spotkaniu dietetyk wspólnie z Tobą ustali optymalny plan, zakres i czas dalszego działania. Zdecydujesz czy skorzystasz tylko z konsultacji dietetycznej czy także z innych usług (np. ułożenia diety indywidualnej, konsultacji z trenerem, psychologiem lub stylistką). Dietetyk pomoże Ci wybrać z naszej oferty te usługi, które najlepiej pasują do Twoich potrzeb i które najefektywniej pozwolą Ci osiągnąć zamierzony cel.  Zawsze staramy się zaproponować jak najkorzystniejsze dla Klienta rozwiązanie.


Dokładne pomiary

Na każdym spotkaniu z dietetykiem czekają Cię dokładne pomiary m.in. wagi, obwodów ciała oraz ilości tkanki tłuszczowej w ciele metodą bioimpedancji. Pomiary pozwalają określić czy Twoja waga i skład ciała są prawidłowe. Pozwalają też ocenić czy cel jaki chcesz osiągnąć jest właściwy, czy jego osiągnięcie jest realne, a jeśli tak to w jakim czasie. Umożliwiają też monitorowanie i ocenę osiąganych efektów (jeśli celem jest np. schudnięcie).


Dokładny wywiad żywieniowy

By skutecznie Ci doradzić, ocenić Twój sposób odżywiania lub ułożyć dla Ciebie smaczną i w pełni dopasowaną do Twoich potrzeb dietę indywidualną dietetyk musi Cię dobrze poznać. Dlatego na pierwszej wizycie zawsze przeprowadzamy wywiad żywieniowy – ogólny (jeśli zamierzasz skorzystać wyłącznie z porady dietetyka) lub szczegółowy (jeśli chcesz byśmy ułożyli dla Ciebie dietę indywidualną lub planujemy serię kilku spotkań).


Ile wizyt u dietetyka jest potrzebne?

Dietetycy FOOD LINE mają duże doświadczenie w pracy z Klientami i każdemu starają się naprawdę skutecznie pomóc. Dlatego często wystarczy już nawet jedno spotkanie z naszym dietetykiem, by znacząco poprawić swój sposób odżywiania i uzyskać odpowiedź na wszystkie związane z żywieniem wątpliwości.
Jeśli w Twojej diecie jest dużo błędów to potrzebne będzie ułożenie diety indywidualnej lub przynajmniej kilka konsultacji. Ilość wizyt zawsze jest ustalana indywidualnie.


Termin spotkania z dietetykiem

Dbamy o czas i komfort naszych Klientów dlatego każde spotkanie umawiamy telefonicznie na określony dzień i godzinę. Dzięki temu Klienci nie muszą marnować czasu na czekanie w poczekalni, a my zawsze mamy wystarczającą ilość czasu dla każdego Klientka i nikogo nie musimy poganiać. Gdy przyjdziesz punktualnie, dietetyk będzie już na Ciebie czekał.


Wizyty umawiamy zwykle z kilkudniowym wyprzedzeniem.

Zapraszamy,
Informacja o zapisach w dziale "Kontakt" >>> 

  
home oferta poradni Konsultacje - dietetyk


Copyright © Poradnia Żywieniowa FOOD LINE 2018. Wszelkie prawa zastrzeżone.
ul. Jaworzyńska 11 lok. 3, 00-634 Warszawa, tel: + 48 693 528 990,
e-mail: biuro@foodline.pl


Informacja o cookies