diety i odchudzanie
diety i odchudzanie
Pytania / faqKontakt i zapisy
firma i pracownicyoferta poradniefekty odchudzniaUsługi dla firmmy w mediach

Telewizja
Radio
Prasa
CLAUDIA
ELLE
GLAMOUR
SHAPE
SUPER LINIA
URODA
VITA
W ZDROWYM STYLUDorota Osóbka
KONTAKT I ZAPISY:

693 528 990
Telewizja


Dietetycy Poradni Żywieniowej FOOD LINE promują zdrowy sposób odżywiania i aktywny styl życia nie tylko w codziennej pracy z klientami, ale także za pośrednictwem mediów – prasy, radia, telewizji. Często jesteśmy zapraszani jako goście i eksperci wielu programów.

O trudnych sprawach potrafimy mówić prostym i zrozumiałym językiem dlatego bez problemu nawiązujemy pozytywną relację z widzami i słuchaczami, którzy niejednokrotnie dzwonią i rozmawiają z nami także po programie.

Naszymi wypowiedziami staramy się przekonać Polaków, że zdrowo żyć i dobrze się odżywiać może każdy, bez względu na wiek i status społeczny. Udowadniamy, że wcale nie jest to takie trudne. Doradzamy jak skutecznie schudnąć, jak mądrze robić zakupy, jak dietą poprawić swój stan zdrowia, samopoczucie, urodę.

Ten dział nie jest już aktualizowany!
Od tego czasu Dorota Osóbka wystąpiła w kilkudziesięciu programach telewizyjnych:
-  Dzień Dobry TVN,
- Kawa czy Herbata,
- Pytanie na śniadanie,
- TVN24,
- Grunt to zdrowie
- Między kuchnią a salonem
- współtworzyła też blisko 30 odcinków programu "Jem i Chudnę" prowadzonego przez aktorkę Magdę Wójcik w Polsat Cafe, gdzie doradzała widzom jak się odchudzać i odchudzała uczestniczki programu.


Dzień Dobry TVN

Dziś gościem Jolanty Pieńkowskiej i Wojtka Jagielskiego w programie Dzień Dobry TVN była ponownie Dorota Osóbka (właścicielka naszej Poradni). Tematem spotkania były słodycze... Jakie rodzaje słodkich przekąsek są najbezpieczniejsze dla sylwetki? Czy ich stosowanie można pogodzić ze stosowaniem diety odchudzającej?

Więcej
Dzień Dobry TVN

Co trzecia osoba rzucająca palenie tyje. 22 stycznia w Programie Dzień Dobry TVN Dorota Osóbka mówiła w jaki sposób nikotyna wpływa na odczuwanie smaku. Zwracała również uwagę na problem syndromu pustych rąk u eks - palaczy i wyjaśniała na jakie elementy diety należy zwrócić szczególną uwagę, aby zachować zgrabną sylwetkę.

Więcej
Dzień Dobry TVN

16 stycznia w Programie Dzień Dobry TVN Dorota Osóbka (właścicielka Poradni FOOD LINE) mówiła o efekcie jo-jo. Komu grozi efekt jo-jo? Jak z nim walczyć?

Więcej
Dzień Dobry TVN - 11-01-2008

Dziś w programie DzieńDobry TVN mogliście posłuchać co Dorota Osóbka sądzi na temat alkoholu. Pić czy nie pić oto jest pytanie. Czy picie alkoholu zawsze prowadzi do nadwagi? Na ten właśnie temat Dorota rozmawiała z Dorotą Wellman i Marcinem Prokopem. A że właśnie wróciła z urlopu w Hiszpanii to miała o czym opowiadać ;) Na szczęście w Hiszpanii nam nie przytyła, bo piła głównie wino ;))

Więcej
Dzień Dobry TVN - 27-12-2007

Od razu po Świętach Bożego Narodzenia powinniśmy przejść na dietę oczyszczającą. To musi być dieta lekkostrawna, składająca się z pięciu małych posiłków dziennie. Potrawy nie mogą zawierać tłuszczu. Nie możemy jeść oczywiście słodyczy i pić alkoholu, ale za to możemy i powinniśmy pić dużo mineralnej wody.

Więcej
Dzień Dobry TVN - 13-12-2007

13 grudnia w Programie Dzień Dobry TVN Dorota Osóbka (właścicielka Poradni FOOD LINE) mówiła o tym czy popularny w Święta Bożego Narodzenia karp jest zdrową rybą. Instytut Weterynarii w Puławach sprawdził, co zawiera w sobie karp. Badania pokazują, że w karpiu jest rtęć, kadm, arsen i ołów. Na szczęście zawartość metali nie przekracza dopuszczalnych norm, dlatego karpia można jeść w święta bez obaw.

Więcej
Dzień Dobry TVN - 04-12-2007

Coraz częściej zapominamy o jedzeniu śniadania. Wynika to z pośpiechu lub z tego, że śniadanie zastępujemy kubkiem kawy. To podstawowy błąd, bo w ciągu nocy spada poziom cukru we krwi i rano powinniśmy ten poziom wyrównać właśnie dzięki węglowodanom zawartym w śniadaniu...

Więcej
Dzień Dobry TVN - 12-11-2007

12 listopada w Programie Dzień Dobry TVN Dorota Osóbka (właścicielka Poradni FOOD LINE) mówiła o diecie w czasie ciąży. ABC diety ciężarnej kobiety to urozmaicona, racjonalna dieta, pozbawiona alkoholu, kawy oraz ogromnych ilości słodyczy. Kobieta w ciąży nie powinna jeść za dwoje, bo zapotrzebowanie kaloryczne w ciąży wzrasta tylko o 300 kcal dziennie...

Więcej
Dzień Dobry TVN - 05-11-2007

Angielscy naukowcy ostrzegają, że jedzenie w brytyjskich fast foodach jest naszpikowane solą. Z badań brytyjskiego stowarzyszenia CASH wynika, że najwięcej soli zawierają dania w Pizza Hut, KFC, McDonalds i Burger King. Dlaczego trzeba zwracać uwagę na zawartość soli w potrawach? Czym można zastąpić sól? Na te pytania odpowiedziała w Dzień Dobry TVN Dorota Osóbka, dietetyk.

Więcej
Dzień Dobry TVN - 25-10-2007

25 października w Programie Dzień Dobry TVN Dorota Osóbka (właścicielka Poradni FOOD LINE) mówiła o zupkach w proszku. Czy są zdrowe? Czy posiadają jakieś wartości odżywcze? Przekonywała, że ważne, by nie dać się zwariować i we wszystkim znaleźć umiar. Rozmowę prowadzili Jolanta Pieńkowska i Wojtek Jagielski.

Więcej
Dzień Dobry TVN - 09-10-2007

Dziś gościem Jolanty Pieńkowskiej i Wojtka Jagielskiego w programie DzieńDobry TVN była ponownie Dorota Osóbka (właścicielka naszej Poradni). Tym razem tematem rozmowy było pieczywo i najnowsze badania wg których spożycie pieczywa w Polsce w ostatnich latach spadło...

Więcej
Pytanie na Śniadanie - 04-10-2007

W porannym programie Pytanie na Śniadanie rozmawialiśmy o stresie – jak go uniknąć i jakie konsekwencje może mieć on dla zdrowia. Dorota Osóbka (właścicielka FOOD LINE) mówiła o tym co i jak jeść, by sytuacje stresowe, jakie przeżywa codziennie wiele osób, nie prowadziły do problemów z przewodem pokarmowych...

Więcej
Dzień Dobry TVN - 02-10-2007

Dorota Osóbka, właścicielka poradni FOOD LINE, komentowała dziś w programie Dzień Dobry TVN decyzję władz Zgorzelca, które postanowiły wprowadzić w mieście całkowity zakaz sprzedaży słodyczy w szkolnych sklepikach.

Więcej
Pytanie na Śniadanie - 16-07-2007

Dorota Osóbka (właścicielka naszej poradni) była ekspertem w programie „Pytanie na Śniadanie” - TVP2. Z Katarzyną Obarą i Pawłem Homą rozmawiała o tym jak odchudzać się przez internet oraz o Programie Odchudzania OPIEKA, usłudze oferowanej przez naszą Poradnię.

Więcej
Dzień Dobry TVN - 20 - 05 - 2007

Czy grillowanie może być zdrowe? Pewnie, że tak - pod warunkiem, że wiemy jak robić to właściwie. Dorota Osóbka - właścicielka naszej Poradni razem z aktorką Jolantą Fraszyńską w kuchni programu DzieńDobry TVN przygotowywały zdrowe grillowane dania dodając do nich pyszne i zdrowe pełnoziarniste pieczywo...

Więcej
Pytanie na Śniadanie - 24-04-2007

Dziś (24.04.2007) w Pytaniu na Śniadanie ekspertem dnia była właścicielka naszej Poradni - Dorota Osóbka. Mówiła o najczęstszych błędach żywieniowych jakie popełniają ludzie ze schorzeniami układu krwionośnego i krążenia. Radziła co powinny jeść osoby z nadciśnieniem, a na co uwagę zwracać powinni Ci, których ciśnienie jest za niskie. W czasie programu dyżurowała też przy telefonie odpowiadając na pytania telewidzów. Program prowadzili: Jolanta Fajkowska i Rafał Patyra.

Więcej
Dzień Dobry TVN - 21 - 04 - 2007

W ostatnią sobotę (21 kwietnia 2007) w programie Dzień Dobry TVN mogliście oglądać jak Dorota Osóbka (właścicielka naszej Poradni) wspólnie z aktorką Joasią Jabłczyńską (znaną m.in. z serialu "Na Wspólnej" oraz z programu "Taniec z Gwiazdami") przygotowują dietetyczne kanapki.

Więcej
Dzień Dobry TVN - 25 - 03 - 2007

Gośćmi dzisiejszego wydania Dzień Dobry TVN były dietetyk - Dorota Osóbka (właścicielka Poradni Żywieniowej FOOD LINE) oraz popularyzatorka zdrowego stylu życia - Mariola Bojarska-Ferenc. Obie przekonywały prowadzących program (Kingę Rusin i Marcina Mellera), że zdrowe odżywianie może być przyjemne.

Więcej
Pytanie na Śniadanie - 01-02-2007

Tym razem Dorota Osóbka (właścicielka FOOD LINE) w programie Pytanie na Śniadanie rozmawiała z Beatą Sadowską i Rafałem Patyrą o tym co, kiedy i dlaczego pić gdy się odchudzamy. Co wybrać – kawę, herbatę, soki, wodę, a może herbatki odchudzające? Który napój ugasi nasze pragnienie i wspomoże w walce z kilogramami? Jaki napój dla kogo jest najlepszy, a czego pić się nie powinno? Na te i podobne pytania odpowiedź padła w czasie czwartkowego programu.

Więcej
Pytanie na Śniadanie - 27-12-2006

W pierwszym po Świętach wydaniu programu Pytanie na Śniadanie Dorota Osóbka (właścicielka FOOD LINE) rozmawiała z prowadzącą program Katarzyną Obarą o tym jak poradzić sobie ze świątecznym przejedzeniem. Czy jest jeszcze szansa, aby zeszczupleć do Sylwestra? Czy pomoże dieta oczyszczająca? A jeśli tak to jaka? Na te wszystkie pytania odpowiedź padła w czasie programu. Dodatkowo Dorota do końca programu dyżurowała jako ekspert dnia przy telefonie odpowiadając na pytania telewidzów.

Więcej
Pytanie na Śniadanie - 13-12-2006

W kolejnym wydaniu programu Pytanie na Śniadanie właścicielka FOOD LINE - Dorota Osóbka rozmawiała z prowadzącą program Katarzyną Obarą o świątecznym celebrowaniu posiłków i spędzanych "za stołem" Świętach. Czy można połączyć je z dbaniem o zdrowie i sylwetkę? Jakie triki można zastosować, by ustrzec się przed koniecznością nałożenia na talerz kolejnej dokładki, a jednocześnie spróbować wszystkich Wigilijnych potraw? Czy jest jeszcze szansa, aby zeszczupleć do Sylwestra? Na te wszystkie pytania odpowiedź padła w czasie programu.

Więcej
Pytanie na śniadanie 29-11-2006

Dorota Osóbka (włascicielka i dietetyk naszej poradni) po raz kolejny była gościem i ekspertem w programie „Pytanie na Śniadanie” - TVP2. Tym razem z Katarzyną Nazarewicz i Michałem Olszańskim rozmawiała o tym, co dodaje smaku potrawom czyli o sosach. Radziła jakie sosy wybierać, jak zrobić sos dietetyczny, jak nie wpaść w dietetyczne pułapki związane z sosami. Odpowiadała też na telefoniczne pytania widzów programu, które tym razem związane były głównie z odchudzaniem.

Więcej
Pytanie na Śniadanie, paźdz.2005

Dorota Osóbka (właścicielka naszej poradni) była ekspertem w programie „Pytanie na Śniadanie” - TVP2. Z Dorotą Wellman i Marcinem Prokopem rozmawiała o tym jaki wpływ na naszą skórę ma dieta. Czy są produkty, które szkodzą i takie, które wpływają na skórę pozytywnie? Czy jesienią warto jeść warzywa i jak je przygotowywać, by nasza skóra była nam wdzięczna.

Więcej
Pytanie na Śniadanie 17-10-2006

Dorota Osóbka (właścicielka naszej poradni) była ekspertem w programie Pytanie na Śniadanie - TVP2. Z Jolantą Fajkowską i Włodzimierzem Szaranowiczem rozmawiała o tym jak zachować młodość bez skalpela, co jeść, żeby utrzymać urodę na dłużej, by dobrze i młodo wyglądać także po czterdziestce.

Więcej
Polsat Zdrowie i Uroda - Gymnasion na Zdrowie 2005/2006

„Gymnasion na zdrowie” to program, którego celem jest przekonanie ludzi, że każdy może ćwiczyć i zdrowo żyć. Nie wymaga to nadmiernego wysiłku – może być proste i przyjemne. Program powstał z inicjatywy sieci Fitness Klubów Gymnasion, z którą Dorota Osóbka ...

Więcej
Pytanie na Śniadanie 28-12-2005

Dorota Osóbka (właścicielka naszej poradni) była ekspertem dnia w programie „Pytanie na Śniadanie” - TVP2 – temat programu „W zdrowym ciele zdrowy duch”. Z Dorotą Wellman i Łukaszem Patyrą rozmawiała o tym jak odżywiać się aby na długie lata zachować doskonałą kondycję i szczupłą sylwetkę...

Więcej
Pytanie na Śniadanie 06-12-2005

Dorota Osóbka (właścicielka naszej poradni) była ekspertem w programie „Pytanie na Śniadanie” - TVP2. Z Katarzyną Nazarewicz i Włodzimierzem Szaranowiczem rozmawiała o efekcie jo-jo i pułapkach wynikających z ciągłego odchudzania...

Więcej


 
home my w mediach Telewizja


Copyright © Poradnia Żywieniowa FOOD LINE 2018. Wszelkie prawa zastrzeżone.
ul. Jaworzyńska 11 lok. 3, 00-634 Warszawa, tel: + 48 693 528 990,
e-mail: biuro@foodline.pl


Informacja o cookies